myplace
Dodbrodosli na forum myplace ovde se mozete lepo provesti i zabaviti i upoznati nove prijatelje :) registrujte se dodjite da se druzimo ^^ hvala vas admin <3
myplace
Dodbrodosli na forum myplace ovde se mozete lepo provesti i zabaviti i upoznati nove prijatelje :) registrujte se dodjite da se druzimo ^^ hvala vas admin <3
myplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


dobrodosli na forum myplace uzivajte
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Misterije i slicno

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

Misterije i slicno    Empty
PočaljiNaslov: Misterije i slicno    Misterije i slicno    EmptyPet Jul 22, 2011 10:47 am

Pa, jer ste imali neku misteriju do sada? Pricajte...
U sta verujete, a u sta ne? Npr. duhove, pirokineza i slicno...
___________________

Ja se uvek jezim od jednog snimka...

Evo pogledajte:

Evo ukratko:
Devojka po imanu Teresa Figaldo je kako kazu naucnici umrla... Jednog dana, neka porodica je krenula na put.. Bila je noc
Usput su sredi neku devojku obucena u belom...
Stali su sa autom i rekli joj da udje u auto
Usla je, pitali su je kako se zove, gde zivi, i slicno
Ona je svo vreme cutala
Kad god bi ovaj odpozadfi poceo da je snima, kamera bi se zamutila! O.O
Kasnije, ugledali su neku svetlost, i Teresa (devojka u belom) je rekla da je na tom mestu poginula - dozivela nesrecu! OMG
Oni nisu verovali, pomislili su da je luda
Posle 2-3 minuta... Auto je stao, pali su sa neke stene ili sta vec na tom mestu gde je ova poginula! O.o
Sve je stalo... Svi su bili mrtvi osim ovog sto je snimao...
Posle nekoliko godina, na tom istom mestu desile su se jos 2 nesrece u kojoj su ljudi poginuli!

Znam da cete misliti da sam luda, ali ovo mene uvek ostavi bez texta O.O


Pricajte sad i vi sta vam je cudno, ili pak sta vas se desilo, a da je skoro pa "nadprirodno".
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

Misterije i slicno    Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterije i slicno    Misterije i slicno    EmptyPet Jul 22, 2011 12:20 pm

ne verujem u te stvari npr sad neko umre i o5 ozivi ili kako vec postane duh to je budalastina nisam se uplasila od ovog clipa a i kako su oni znali da ce ovo da se desi hmm msm vidi se da je sve to lepo izmisljeno al postoje svakakve strasne stvari ponekad neko kaze to je nemoguce al je moguce ;) tako da sve je moguce
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

Misterije i slicno    Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterije i slicno    Misterije i slicno    EmptyPet Jul 22, 2011 12:52 pm

meni je cudno sto su bas to snimili ovo gore sam kopirala s nekog 4uma da se zna da nisam ja pisala ni ja bas ne verujem xD
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
Sponsored content





Misterije i slicno    Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterije i slicno    Misterije i slicno    Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Misterije i slicno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
myplace :: my place :: muzika,zabava.... :: zabava :: pricaonica-
Skoči na: