myplace
Dodbrodosli na forum myplace ovde se mozete lepo provesti i zabaviti i upoznati nove prijatelje :) registrujte se dodjite da se druzimo ^^ hvala vas admin <3
myplace
Dodbrodosli na forum myplace ovde se mozete lepo provesti i zabaviti i upoznati nove prijatelje :) registrujte se dodjite da se druzimo ^^ hvala vas admin <3
myplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


dobrodosli na forum myplace uzivajte
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Vase misljenje o crtacima

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima EmptyUto Jul 12, 2011 5:06 am

Sta mislite o crtacima,da li ste voleli da ih gledate kada ste bili mali,koji su bili vasi omiljeni junaci,da li ih mozda i danas gledate...
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima EmptySre Jul 13, 2011 10:12 am

nisam volela da gledam crtace nestoi preterano al secam se da sam bila luda za mjau mjau mackicama xD uzivela sam se u taj crtani omiljena junakinja mi je bila rene xD ne gledam vise hvala bogu hehehe :D
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima EmptySre Jul 13, 2011 10:21 am

hehehehe ja sam volela da gledam crtace puno a da maju maju mackice jao za njim sam umirala bila sam zoi kad se setim igrale smo se u sk xD kao da imamo moci heheheh i borile se TO SU LEPE USPOMENE :dd
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima EmptyPet Jul 15, 2011 2:53 pm

ehehehe da ja sam i sanjala ao bila sam u busu i nesh se desilo i ja sam dobila moci i postala mjau mjau machkica hehehehheh


Poslednji izmenio EvIL GiRL :P dana Sub Jul 23, 2011 3:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima EmptyPet Jul 22, 2011 12:30 pm

hhehhehe a ja se secam kad sam dobila onaj trag od spavanja na nozi kao z i mislila sam da sam postala ZOi maju maju mackica hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima EmptySub Jul 23, 2011 3:12 am

hahahahahahahaa boze
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
Sponsored content





 Vase misljenje o crtacima Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o crtacima    Vase misljenje o crtacima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vase misljenje o crtacima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
myplace :: my place :: muzika,zabava.... :: zabava :: Cartoons-
Skoči na: