myplace
Dodbrodosli na forum myplace ovde se mozete lepo provesti i zabaviti i upoznati nove prijatelje :) registrujte se dodjite da se druzimo ^^ hvala vas admin <3
myplace
Dodbrodosli na forum myplace ovde se mozete lepo provesti i zabaviti i upoznati nove prijatelje :) registrujte se dodjite da se druzimo ^^ hvala vas admin <3
myplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


dobrodosli na forum myplace uzivajte
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 dodjite na veceru

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: dodjite na veceru   dodjite na veceru EmptyUto Jul 12, 2011 5:00 am

da li ste nekada gledali tu emisiju i kako vam se cini
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: Re: dodjite na veceru   dodjite na veceru EmptySre Jul 13, 2011 10:04 am

gledala sam pa onako smor je. kad ih vidim da jedu onda sam i ja gladna tako da izbegavam XDD
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: Re: dodjite na veceru   dodjite na veceru EmptySre Jul 13, 2011 10:07 am

heheheh i ja :(( al volim da gledam ponekad je zanimljivo :) naj mi bilo jedan sto je przio jaja hehehe sve nes bzvze XD
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: Re: dodjite na veceru   dodjite na veceru EmptySre Jul 13, 2011 10:09 am

nisam to gledala xD meni ono sa vatrogascima heheh
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
white wings
Admin
white wings


Broj poruka : 332
Datum upisa : 01.07.2011
Godina : 29
Lokacija : live your life be happy ^^ forget paste

dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: Re: dodjite na veceru   dodjite na veceru EmptySre Jul 13, 2011 10:11 am

joj ti vatrogasci smor su -.- naj je bilo kad su okupili one iz spanije francuske indije itd :D onaj neki sto je vrckao guzom hehehehe ima bas extra stan nznm da li si gledala :p
Nazad na vrh Ići dole
EvIL GiRL :P
Admin
EvIL GiRL :P


Broj poruka : 347
Datum upisa : 01.07.2011
Lokacija : Da Te VoLiM NiSi PRiMeTiO, Da Mi PokLoNiSx LjUbaV NiSi sE SeTiO. Za OnO PrVo PoTrEbNo Je - ZnAnJE a Za OvO DrUgO NeMaSx OPRAVDANJE!!!

dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: Re: dodjite na veceru   dodjite na veceru EmptyPet Jul 15, 2011 2:50 pm

ehhe nisam steta bash bi volela da vidim to vrckanje xD
Nazad na vrh Ići dole
https://myplace.serbianforum.info
Sponsored content





dodjite na veceru Empty
PočaljiNaslov: Re: dodjite na veceru   dodjite na veceru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dodjite na veceru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
myplace :: my place :: muzika,zabava.... :: zabava :: Emisije,šou-programi i slično-
Skoči na: